Jesteś gotowy na spotkanie z Mistrzem?

Jesteś gotowy na spotkanie z Mistrzem?

Matura albo obrona pracy dyplomowej to ważne momenty, w których trzeba zdecydować co dalej. Dzisiaj – ze względu na powszechny dostęp do informacji, dobrą znajomość rynku pracy, ale też ogromne możliwości wyboru – decyzję o wyborze kierunku działań w przyszłości, podejmuje się coraz bardziej świadomie. Obecnie studia to nie tylko „studiowanie”, ale przede wszystkim droga do celu – przyszłości. Jego osiągnięcie zależy od wielu czynników, a najważniejszym z nich są ludzie spotykani po drodze.

Uniwersytet Jagielloński zaprasza przyszłych studentów uczelni na wyjątkowe Spotkania z Mistrzem, organizowane w czterech miastach – Krakowie, Kielcach, Katowicach i Rzeszowie. Licealiści będą mieli okazję poznać ambasadorów akcji – wybitne osobowości, naukowców z UJ – a także zaprezentować swoje naukowe zainteresowania i pasje przed mentorami i publicznością. Wszystkie spotkania są relacjonowane na profilu Facebook Uniwersytetu Jagiellońskiego, który obok strony internetowej jest głównym kanałem komunikacji w ramach akcji. Maturzyści na stronie i w mediach społecznościowych będą mogli znaleźć także przygotowane specjalnie dla nich komentarze pracowników naukowych UJ do wybranych zadań maturalnych.

Wybór Uniwersytetu Jagiellońskiego to wybór drogi prowadzącej do mistrzostwa. Zainspiruj się historiami Mistrzów, zaczerpnij z ich bogatego doświadczenia, wiedzy, ale przede wszystkim pasji do tego, czym zajmują się na co dzień. Poznaj historie Mistrzów i znajdź w nich wskazówkę do działań dla siebie.

Przygotuj się na spotkanie z Mistrzem. Wybierz Uniwersytet Jagielloński.